מדיניות הפרטיות

חברת איודה פלוס בע"מ (קיוז) ("החברה" או " אנחנו" או "אנו"), המפעילה את מערכת הניהול של קיוז, מכבדת את זכותך לפרטיות. היכולת שלך לקבל החלטות מושכלות לגבי השימוש במידע שלך חשובה לנו.

המונחים במסמך זה אשר לא הוגדרו במפורש במסגרתו יפורשו בהתאם להגדרות שניתנו להם בתנאי השימוש, המפורסמים בכתובת www.kuze.co.il/terms.php.

מטרת מדיניות הפרטיות הינה להסביר מהם נהלי החברה ביחס למידע האישי (כהגדרתו להלן) הנאסף באמצעות מערכת הניהול וכיצד החברה אוספת, משתמשת, מוסרת ומאבטחת את המידע האישי הנמסר לה על ידי המשתמשים ו/או הנאסף על ידה.

מדיניות הפרטיות מנוסחת בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והיא מתייחסת לנשים וגברים כאחד.

המידע האישי שאנו אוספים

"מידע אישי" הינו מידע הקשור לאדם, כגון שם, כתובת, מספר טלפון או כתובת אימייל.

לא חלה עליך חובה חוקית למסור לנו מידע אישי ומסירת מידע האישי נעשה בהסכמתך בלבד. אם לא תסכים למסור את המידע האישי, כולו או חלקו, ייתכן וחלק מהשירותים שאנו מספקים לא יהיו זמינים עבורך.

אנו אוספים מידע במידת הצורך ובהתאם לשימושך בשירותים, לכן איסוף המידע האישי הינו תלוי בסוג השירותים שהנך עושה בהם שימוש, כדלהלן:

1. רישום והתחברות – כדי לקבל גישה למערכת הניהול, עליך להירשם. בעת הרישום תידרש למסור לנו מידע אישי כגון: שם, מספר טלפון, כתובת, כתובת אימייל וסיסמא. ומידע אחר כגון סוג העסק, שם העסק ומספר עוסק מורשה, ככל שרלוונטי.

2. יומן – על מנת לעשות שימוש בשירותי היומן במערכת הניהול, תידרש להזין למערכת הניהול מידע אודות הלו"ז (הלוח זמנים) שלך, כגון: שעות זמינות, מפגשים, ביטולים, מקום המצאותך בשעות מסוימות של היום וכל מידע רלוונטי אחר שתזין למערכת הניהול.

3. סנכרון ליומן גוגל – הינך יכול לבחור לסנכרן את יומנך במערכת הניהול עם היומן האישי שלך בגוגל. שירות זה נתון להסכמתך (בלבד) והינו כפוף להרשמה פעילה. אם תבחר להשתמש בשירות זה, נאמת את חשבונך בגוגל באמצעות פרוטוקול אימות בשם OAuth, כך שלא תהיה לנו גישה לסיסמה שלך בגוגל. עם זאת, לאחר האימות, תהיה לנו גישה למידע הנמצא ביומן הגוגל שלך ונשתמש בו על מנת לסנכרן בינו ובין היומן ו/או היומנים הנמצאים במערכת הניהול כבחירתך. תוכל לשלול את הגישה לחשבונך בגוגל או מתוך מערכת הניהול על ידי בחירת האפשרות "התנתק מהחשבון" בכל עת. אנא עיין במדיניות הפרטיות של גוגל לפרטים נוספים בכתובת https://policies.google.com/privacy?hl=he.

4. Google Calendar

You may choose to synchronize your calendar on the Management System with your Google Calendar. This feature is solely at your discretion and subject to your consent. If you choose to use this feature, we will validate your accounting using OAuth authentication. We will not have any access to your Google password and will only synchronize the information in the Google Calendars that you have requested that we synchronize or which you created through the Management System. You may also create new calendars through the Management System, which will be synchronized with your Google Calendar, make certain changes within your Google Calendars, such as updating or deleting appointments based on changes in the Management System calendar, or deleting certain calendars. You can revoke your access within your Google account or through the Management System at any time. Please check Google's privacy policies, which can be found at https://policies.google.com/privacy?hl=en-US for further details.

5. שירותי תשלום - לצורך תשלום באמצעות מערכת הניהול תידרש לספק לנו ו/או לספקי שירותי התשלומים ("סליקה") שלנו מידע אודות אמצעי התשלום כגון: מס כרטיס אשראי, תוקף, שם ות.ז של בעל הכרטיס ועוד. פרטים מזהים על מבצע התשלום ופרטי העסקה (המועברים אלינו על ידי ספק הסליקה) ישמרו אצלנו במערכת. במקרה שבחרת לאפשר לקיוז לבצע תשלום אוטומטית, נשמור טוקן שמאפשר לנו לבצע חיוב חודשי אוטומטית מבלי לשמור פרטי אשראי. במידה ואינך מעונין בשירות זה, ניתן לשנות את ההגדרות במערכת הניהול בלחיצה על "הסר כרטיס" ובכך למנוע את אפשרות זו.

6. אנו עשויים לתעד את ההתקשורת שלנו אתך כדי לסייע בפתרון בעיות שאתה או משתמשים אחרים עלולים להיתקל בהן. בנוסף, באופן אוטומטי נאסוף מידע אודות המחשב, הדפדפן, מערכת ניהול ההפעלה, פעולות במערכת הניהול, כתובת ה- IP ו/או Device ID של מכשיר הנייד.

בנוסף, משתמשים במערכת הניהול עשויים לספק מידע אודות לקוחות, מטופלים, ועובדים אחרים של בית העסק כגון:

1. יומן ומעקב לקוחות - כחלק משירות זה, נאסוף כל מידע שתזין למערכת הניהול אודות המטופל בבית העסק, כגון: מידע אישי של המטופל, לרבות ת.ז, טלפון, כתובת, אימייל, מידע רפואי, מועדי פגישה, תיאור וסיכום מפגש, תמונות, קבצים, ו/או סרטונים. כמו כן, כל מידע שתזין אודות ניהול יומנך, פגישות שבוטלו, זמן פנוי וכל דבר אחר שתזין ביומן, במפגש, בנוגע ללקוח ו/או בהגדרות הלקוח ישמר במערכת.

2. שליחת SMS - כאשר תשלחו הודעות SMS באמצעות מערכת הניהול, בנוסף לפרטי המטופל ו/או לקוח הנמצאים במערכת הניהול, כל מידע נוסף שתזינו לתוך ההודעה לרבות מידע רפואי ופרטי תור ישמרו גם הם במערכת הניהול וגם אצל הספק החיצוני המספק שירותי שליחת הודעות.

3. תיעוד והפקת חשבונית מס - לצורך תיעוד ו/או הפקת חשבוניות נאסוף את כל המידע הנדרש על פי חוק רשם חשבוניות, כגון: פרטי הלקוח, מידע אודות הסכום ששולם, פרטי אמצעי התשלום ופרטי המשתמש (נתונים שלך כגון כתובת, שם החברה, וכו'). ספק השירות שלנו יעבד את הנתונים ויפיק את החשבונית אך כל המידע כולל העתק של החשבונית ישמר במערכת הניהול.

כיצד אנו משתמשים במידע

שירותים והתאמות

אנו, ספקי השירותים ו/או שותפינו העסקיים, נשתמש במידע האישי שלך למטרות הבאות: (1) כדי לספק לך גישה למערכת הניהול ולשירותים; (2) כדי לנהל חשבונות משתמשים ולנקוט בפעולות הקשורות לחשבונות משתמשים, (3) כדי לספק לך תמיכה ולסייע בפתרון בעיות שאתה או משתמשים אחרים עלולים להיתקל בהן; (4) כדי לשלוח הודעות (לרבות דוא"ל) להודיע לך על שינויים או שיפורים במערכת הניהול ו/או בשירותים וכדי ליצור אתך קשר במידת הצורך; (5) כדי לבחון כל תלונה או שאלה שעולה ולהגיב עליה בהתאם; וכן (6) כדי למנוע ניסיונות הונאה ולהגן על אבטחת מערכת הניהול והשירותים ולתת מענה לכל בעיה הנוגעת למערכת הניהול ו/או לשירותים.

צרכים פנימיים

אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך לצרכים פנימיים, לדוגמא: כדי לסייע באבחון בעיות תפעוליות, לבצע סקירות והערכות לצורך פיתוח שירותים חדשים ו/או תכנים חדשים, כדי לשפר את מערכת הניהול ו/או השירותים וכדי להתאים אותם לצרכים מסוימים שלנו ו/או של המשתמשים, כדי לנתח היקפי פעילות, לבצע הערכות פיננסיות ותחזיות, לגבות תשלום על השימוש במערכת הניהול, להעריך פוטנציאל שימוש של לקוחות ויצירת קשר עם בעלי עסקים, להשתמש בחלק מהמידע לצרכי סביבות מחקר פיתוח ובדיקות, התאמת יכולות השרתים להיקפי העבודה הצפויים, הצהרה מול בעלי עניין על היקפי פעילות של קיוז.

נתונים סטטיסטיים

אנו עשויים לאסוף נתונים סטטיסטיים שהתקבלו כתוצאה מעיבוד מידע, בכלל זה מידע אישי המתקבל ממגוון משתמשים ("נתונים סטטיסטיים"). זאת בכדי להתאים את מערכת הניהול ו/או השירותים לצרכים שונים ועל מנת לשפר ולייעל את מערכת הניהול ו/או השירותים ובכדי שנוכל לשקול שירותים ומוצרים חדשים ובכדי שנוכל להתאים שירותים ומוצרים קיימים לצרכיהם של המשתמשים ושל הקליניקות. אנו עשויים להעביר את הנתונים הסטטיסטיים לצדדים שלישיים מורשים (כהגדרתם להלן), ללא הגבלה, בהתאם לתנאי השימוש שנקבע ועל פי שיקול דעתנו הבלעדי. מידע סטטיסטי הינו אנונימי ולא נקשר אותו למידע אישי.

שיתוף המידע האישי שלך

אנו נשתף את המידע שלך בהתאם לאמור להלן:

בתי עסק נוספים

אם תבקש מאתנו לשתף את המידע האישי שלך עם בית עסק אחר, נשתף את זה בהתאם לבקשתך.

ספקי שירות וצדדים שלישים

אנו עשויים לשתף מידע, כולל מידע אישי, עם ספקי שירות וצדדים שלישיים אחרים (" צדדים שלישיים מורשים") אשר עשויים להשתמש במידע כדי (1) לסייע לנו לספק את השירותים לכם ולקליניקות; ו-(2) לסייע לנו בהבנת השימוש באתר בית העסק ו/או בשירותים. לדוגמה, נצטרך להעביר מידע לספקי הפקת חשבוניות, ביצוע תשלומים, או שליחת SMS. במידע ותבחר לא להשתמש בשירותים אלו, לא נשתף את המידע שלך ושל לקוחותיך עם אותם ספקים.

צדדים שלישיים מורשים עשויים להיות מצויים במדינות אחרות מאשר מדינת ישראל. כל הצדדים השלישיים המורשים יהיו כפופים לחובות אי-גילוי ואי-שימוש. למרות זאת, ייתכן ובחלק מהמדינות ישנן רמות של הגנה על מידע אישי או מידע אחר שאינן משתוות לרמת ההגנה במדינת ישראל והנך מאשר את העברת המידי האישי שלך למדינות אלה.

העברת בעלות

אנחנו עשויים לחשוף ו/או להעביר את מאגרי המידע שלנו הכוללים את המידע האישי שלך במסגרת או במהלך משא ומתן, לכל מיזוג, מכירת נכסי חברה או רכישה (כולל במקרים של פירוק) במקרה כזה, המידע האישי שלך ימשיך להיות כפוף להוראות הודעת פרטיות זו, הכל בהתאם להוראות החוק.

העברת מידע במסגרת אכיפת חוק

אנחנו נשתף פעולה עם רשויות אכיפת החוק או כל צו שיפוטי הדורש או מנחה אותנו לגלות את הזהות, ההתנהגות או התוכן הדיגיטאלי של כל משתמש שישנו חשד שנקט בפעולות הנחזות למנוגדות לדין או בפעולות מפרות חוק. כמו כן, אנו עשויים לשתף את המידע האישי שלך עם צדדים שלישיים, אם אנו מאמינים בתום לב כי גילוי המידע הינו נאות ונועד להגן על הזכויות, הרכוש או הבטיחות שלנו (לרבות אכיפת מדיניות הפרטיות) או להגן על הזכויות, הקניין או הבטיחות של צדדים שלישיים.

שיתוף מידע נוסף

נעביר את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים רלוונטיים במקרים שלהלן: (1) החברה תגלה כי אילו מפעולותיך במערכת הניהול ו/או בשירותים מפרות את תנאי השימוש או נעשו לשם ביצוע תרמית מכל סוג שהוא; (2) החברה תעמוד בפני נקיטת צעדים משפטיים כנגדה (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שביצעת במערכת הניהול ו/או באמצעות השירותים; (3) ההעברה כאמור נדרשת על פי דין, תקנה, צו בית משפט או צו מטעם רשות אכיפה כלשהיא, לרבות כאמור לעיל.

כיצד אנו מגנים על המידע

אנו נוקטים באמצעים המקובלים בתעשייה על מנת להגן על המידע האישי שנמסר לנו, גם בזמן המסירה וגם לאחר שאנו מקבלים אותו. אך, לא קיימות שיטות העברה או אחסון אלקטרוני שהינן בטוחות לחלוטין. לכן, למרות שאנו נוקטים בדרכים מקובלות בכדי להגן על המידע שלך, איננו יכולים להבטיח את ביטחונו המוחלט של המידע האישי.

שימוש של השירותים על ידי ילדים

החברה איננה אוספת מידע מזהה ממשתמשים במערכת הניהול שהם ילדים מתחת לגיל 18 ללא הסכמה של הוריו (מחזיקי המשמורת). במקרה שתגלה שילד מתחת לגיל 18 נרשם למערכת הניהול ללא הסכמת ההורים או האפוטרופוס שלו, אנא יידע אותנו מידית.

זכות עיון ושינוי מידע

למשתמשים במערכת הניהול עומדת האפשרות לבקש לעיין ו/או לתקן מידע שנאסף עליו על ידי החברה, בהתאם להוראות החוק. החברה תתקן מידע שנאסף על המשתמש בהתאם לבקשה אשר תתקבל בכתב מהמשתמש בכתובת contact@kuze.co.il, אם וככל שאפשרי ובהתאם להוראות החוק. התיקון יתבצע תוך זמן סביר מקבלת הבקשה.

שמירת המידע

אנו נשמור את המידע האישי אודותיך למשך הזמן הדרוש על מנת: (1) לממש את מטרות השימוש במידע המפורטות במדיניות הפרטיות; (2) לעמוד בהתחייבויות המשפטיות שלנו; (3) לפתור סכסוכים; (4) לאכוף את ההסכמים שלנו; או (5) למשך פרק זמן ארוך יותר כפי שיידרש לפי הוראות הדין הרלוונטי. אנו עשויים למחוק את המידע שלך, מבלי להודיע לך על כך, ככל שאנו רואים שאין עוד צורך להחזיק בו למטרות המפורטות לעיל.

תקשורת והודעות


אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשלוח לך הודעות הקשורות למערכת הניהול ולשירותים דרך SMS, ווטסאפ או דרך מייל, לרבות הודעות שירות והודעות ניהוליות, המתייחסות לחשבונך, מבלי להציע לך את האפשרות לבטל את קבלתן, אלא אם תסגור את חשבונך.

שינויים במדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות שלנו עשויה להשתנות מעת לעת. אם יבוצעו שינויים מהותיים במדיניות הפרטיות, תפורסם על כך הודעה באתר בית העסק.

יצירת קשר

בכל שאלה או בעיה הקשורה למדיניות הפרטיות יש לפנות ל: contact@kuze.co.il

עדכון אחרון: דצמבר 2019